Hakkımızda

AK-ÖZ Grup

2005 yılında kurulan AK-ÖZ Grup Ltd. Şti. Ostim OSB' de 600 metre kare alanı 7, 20 mt’lik boya fırını olan tesisinde günümüz teknolojisi ile faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmamız elektro statik toz boyama konusunda yılların deneyimini metal üzerine toz boya uygulamasında profesyonelleşmiş ekibiyle beraber sizlere hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan firmamız üstün kalite ve güvenceyle tüm metal aksamlara istediğiniz renkte elektro statik toz boya uygulama hizmetleri sunmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve sizlere en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız her türlü elektrostatik toz boyama isteklerinize cevap verebilecek deneyime sahiptir.Boyama işlemi hem otomatik  robotlarla hemde manuel olarak yapılabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla malzemenizi en üst kalitede boyayarak zamanında teslim etmeyi garanti eder sizlerle çalışmayı onur kabul ederiz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize beklentileri ötesinde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, önemli olanın ürünü satmak değil sonrasında verilecek hizmet olduğunu firmamız ilke edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin taleplerini kaliteli ,sağlam ve güvenli ürünlerle karşılamak. Satış ve satış sonrasında daima müşterilerimizin yanında olarak sorunlarını en kısa sürede çözümlemek ve bu sayede müşterilerimizin de desteğiyle markamızı sektör lideri yapmaktır.